środa, 4 listopada 2009

Nasz autyzm

Jakiś czas temu namierzyłem na jutubce film zrealizowany przez zielonogórskie
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym "Dalej Razem"
I pomyślalem sobie dziś, że czasem zaglądają na bloga Jędrka osoby, które o autyźmie wiedzą tylko "małe co nieco", jak mawiał Puchatek. Ich szczególnie zapraszam do poświęcenia paru chwil na obejrzenie tego filmu. Zapraszam.

tata Jędrka3 komentarze:

 1. Dobre:))) dzięki!!

  OdpowiedzUsuń
 2. jak to jest z tą dietą? na filmie było o ograniczaniu glutenu, nabiału, cukru... nie wiem czy dotyczyło to tylko tej dziewczynki czy odnosi sie to do autystyków? ciagle mam na myśli cukierki dla Jędrka;)

  OdpowiedzUsuń
 3. teoretycznie dieta dotyczy wszystkich autystyków. my bylismy na diecie 5 lat. po rzuceniu diety nie widzielismy zadnych negatywnych zmian, wrecz odwrotnie.
  po cukrze dziecko podobno jest nadpobudliwe, ale jedrek ogolnie nie jest nadpopudliwy. moze wymusza za bardzo cukierki, ale to normalne (sama bym wymuszala, bo lubie).
  ja nie mam juz sily na diete. koniec kropka. gdybym widziala jej dobre efekty trwalabym. ale meczyc sie w imie tego, ze podobno niektorym pomaga. bo jednak tylko niektorym. ,

  OdpowiedzUsuń

Masz prawo do szczęścia.

 Mam wrażenie, że w mojej poprzedniej notatce nie zawarłam tego, co chciałam. Ledwo musnęłam temat. Nie chciałam by była to notatka-reklama ...