poniedziałek, 4 stycznia 2010

TVP Białystok


Parę dni temu na basenie pojawiła sie białostocka TVP. Po wizycie powstał reportaż z cyklu „Jesteśmy”. Do obejrzenia na stronie TVP Białystok.

2 komentarze:

  1. Przyznam bezstronnie, Haniu, że jesteś całkiem medialna..

    OdpowiedzUsuń
  2. Taaa, istna gwiazda telewizyjna;)
    A to ja się przyznam, że dzisiejszy dzień był stresujący nie tylko dlatego, że Jędrek się zamknął w łazience, ale i dlatego, że na wczesnym wspomaganiu okazało się, że tam też ma przyjechać telewizja (ten sam program, cykl) i pani pytała się, czy byśmy nie "wystąpili". A ja już po poprzednich występach powiedziałam sobie, że dość i dalszej kariery w mediach robić nie zamierzam;) A tu proszę, odmówić głupio. Pani argumentuje, no skoro dostaliście 8 godzin ... Rzecz jasna wypchnęłabym Andrzeja przed kamerę, ale istniała obawa, że w tym czasie będzie musiał wyjechać. Na szczęście późnym wieczorem okazało się, że nagrania odłożono na inny termin.
    Śmiejemy się, że w tym programie będzie występował ciągle Jędrek, jakby był jedynym niepełnosprawnym dzieckiem w Białymstoku. A na wiosnę telewizja powinna przyjechać jeszcze na hipoterapię i nagrać Jędrka na koniku. Ale wtedy to już będzie Piotrka kolej do wypowiadania się;)

    OdpowiedzUsuń

Smutne pożegnanie ze szkołą

Jędrek w wakacje skończy 20 lat. Od 8 roku życia chodził do szkoły specjalnej dla autystów . W tym roku była to już szkoła przysposabiająca ...