piątek, 15 czerwca 2012

Kaffka Art Cafe w Białymstoku na ulicy Wesołej 17

Jest taka fajna kafejka na ulicy Wesołej 17 Kaffka Art Cafe w Białymstoku. Kawiarenka artystyczna, klimat krakowski (podobno, Aneta, potwierdzisz, jak przyjedziesz;) W tą niedzielę o 11 moja koleżanka skrzypaczka (a co! ma się te koleżanki:) będzie tam ... czytać bajki dla dzieci. Wstęp darmowy. Ja się wybieram, choć nie wiem na jak długo. Na ile Jędrek pozwoli. Ale podobno jest ogródek przy kawiarence.
Koleżanka ma taki fajny pomysł, by napisać projekt przez jakieś stowarzyszenie, zdobyć fundusze i organizować w kawiarence spotkania grupy wsparcia dla rodziców dzieci autystycznych (a może w ogóle niepełnosprawnych, po co się tak zamykać) a w pobliskim przedszkolu w tym czasie organizować zajęcia relaksacyjne dla naszych dzieci. Oj, jakby było pięknie. Tylko kto się tym zajmie? :( Obawiam się, że to pozostanie w sferze naszych marzń.

1 komentarz:

  1. szkoda, że dopiero to przeczytałam..można było w Kaffce i Kaffkowym ogródku coś fajnego Jędrkowi i innym dzieciom autystycznym, w czasie wakacji zorganizować. A może jeszcze nie jest za późno, bo przecież cały czas mamy lato i nawet w roku szkolnym weekendy jak najbardziej są do dyspozycji dzieci i rodziców, nawet tych najbardziej zapracowanych :)
    Pozdrawiam serdecznie :)
    Kasia

    OdpowiedzUsuń

Na skraju... niestety nie lasu

Strasznie dawno tu nie pisałam. Prawie już zapomniałam jak to robić.  Trudny to rok.  Od ubiegłego roku szkolnego Jędrek ma nową panią terap...