środa, 21 kwietnia 2010

Na koniku

Wczoraj rozpoczęlismy sezon na konikach. Było dobrze, Jędrek potraktował miejsce (którego nie widział pół roku), jak dobrze sobie znane. Wsiadł na dużego konia i przez pół godziny chodzili sobie w kółeczko. Niestety dostaliśmy tylko 15 zajęć, więc nie poszalejemy.
Noce awanturne, bez zmian.

3 komentarze:

 1. Powstanie fundacja, która będzie pomagać rodzinom ofiar katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Deklarację przystąpienia do tej inicjatywy zgłosiło już 18 dużych polskich firm. Kolejne 17 rozważa taką możliwość.
  Fundusz, którego kapitał już szacuje się na 3,6 miliona złotych będzie służył jako źródło finansowania stypendiów dla dzieci ofiar katastrofy smoleńskiej.
  co wy na to matki dzieci niepełnosprawnych?

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, swój swojemu pomoże. Jakby ofiarami byli górnicy, rolnicy czy sklepowe to nikt by się tak bardzo nie przejął wdowami i dziećmi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma co się oburzać, ani się dziwić firmom, które chcą w medialny sposób zadbać o swój wizerunek. Przecież to zupełnie co innego podać w szeregu ankiet, że się wspiera znane tematy czy osobistości niż podąć, że pomaga się dziecku XY z autyzmem. To prasa media a poniekąd sami sobie tworzymy taki świat. Nikt z nas nie jest też w stanie zablokować takiego mechanizmu budowania wizerunku firmy. Przecież nic nie da to, że rodziny dzieci autystycznych nie dadzą się załapać na taką "reklamę" i zaprzestana korzystania z asortymentu lub usług danych firm. Wolny rynek - dasz nam "na tobie" zaistnieć masz kasę nie to nie.

  OdpowiedzUsuń

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...