wtorek, 18 września 2012

W szkole - ośrodku

Ależ ja fantastycznego maila - informacje dostałam dziś od terapeutki Jędrusia. Aż mnie za gardło ścisnęło ze wzruszenia, gdy go czytałam.
I mam zgodę na to, by się nim podzielić.

"Poranne śniadania, z dokonywaniem wyborów, wychodzą rewelacyjnie. Jędrek zjada wszystko, co wybrał. Np. dzisiaj rano zjadł 1/2 kromki chleba z białym serkiem, 1/2 kromki chleba z masłem i salami, 1/2 kromki chleba z masłem i z żółtym serem oraz 1/2 bułeczki z dżemem. Wybierał do picia naprzemiennie wodę i sok. Z pieczywa, które zostaje robimy kanapki na podwieczorek.
Dodam, że Jędrek dokonuje wyborów podczas śniadania, już na podstawie PECS, różnicując obrazki.
Przyjemne z pożytecznym! :-)
Jędrek współpracuje coraz lepiej, nie przejawia buntu, chętnie uczestniczy w interakcji z terapeutą, uwielbia zajęcia na sali gimnastycznej. Codziennie rano, po przyjściu do Ośrodka i ułożeniu planu, biegnie na bieżni przez 10 min. wybierając "wolno" i "szybko" oraz "jeszcze" i "koniec". Uśmiecha się przy tym - rewelacyjnie! Następnie robi kilka okrążeń na rowerze 3 - kołowym po sali gimnastycznej i....jest gotowy do dalszej pracy indywidualnej. :-)
Współpraca z Jędrkiem sprawia mi wielką satysfakcję.:-)"

Dla mnie to rewelka. I jakie cudne zdjęcie zrobiono Jędrkowi w KTA. Jędrula uśmiechnął się na zawołanie:) Najwyraźniej dobrze mu w Ośrodku KTA Uśmiech

2 komentarze:

  1. Ale super !!! Aż mi się łezka szczęścia pojawiła :) świetna fotka, Jędruś ma fantastyczny uśmiech :)) Pozdrawiamy ! Serdeczności !

    OdpowiedzUsuń
  2. To super ze dobrze tam Jedrkowi:) ciesze sie z Toba

    OdpowiedzUsuń

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...