środa, 29 września 2010

Się i Was chwalę

W ubiegłym tygodniu intensywnie pomagałam naszej Fundacji przy opracowywaniu danych z płytki z wpłatami z 1%. Ponad 900 tys wpłat, ponad 190 tys rekordów do dopasowania do odpowiedniego dziecka (do większości rekordów doczepione ileś tam wpłat). Chętni rodzice (zgłosiło się ok. 100 rodziców na ponad 11 tys należacych do Fundacji...) przez tydzień intensywnie pracowali nad tym, niektórzy po kilkanaście godzin dziennie. Chciałam się pochwalić, że osobiście choć z pomocą (ale stosunkowo niewielką) mężą zrobiłam ponad 42 tys rekordów zajmując pierwsze miejsce w rankingu rodziców-pracusiów. Doszłam do wniosku, że ja mam spore uzdolnienia w tym kierunku i o ile jestem osobą, która w niczym nie uważa się za szczególnie dobrą (zaniżone poczucie wartości czy rozsądek?;), to w tym przez pewien czas czułam się mocna i nawet myślałam, że marnuję swój talent i powinnam poszukać roboty tego typu. Ta praca polegała na tym, że pojawiał mi się rekord (wpisana przez podatnika i US nazwa, często gęsto mocno przekręcona po drodze) i trzeba to było dopasować do odpowiedniego nazwiska dziecka z Fundacji (a że dzieci ponad 11 tys a nazwiska i imiona często podobne lub wręcz identyczne, to nie była to zawsze prosta sprawa). W nagrodę za naszą cieżką pracę, rodzice pracusie mogli podejrzeć jakie mają wpłaty dopasowane do swoich dzieci. To jeszcze nie jest na naszych subkontach, to wymaga jeszcze ze 3 tygodni pracy kontrolnej pań z Fundacji, ale u nas raczej nie powinno się nic wielkiego zmienić, ponieważ nasi podatnicy byli roztropni i wpisywali co trzeba w pole z uwagami, czyli imię, nazwisko i numer (numer w wielu przypadkach okazał się bardzo pomocny w pracy). I cóż ja mogę powiedzieć?


Jesteście kochani i wielcy !
Specjalną notatkę dziekczynną napisze Andrzej bo on ładniej myśli ubiera w słowa. Ja jestem wdzięczna do bólu, nie potrafię tego nawet wyrazić. Za oczy szczypie. Bo wszystkie te wpłaty, i większe i mniejsze, świadczą o Waszej pamięci o nas, o tym, że jesteście z nami i pomagacie, na ile możecie. I wszystkie te wpłaty są bardzo ważne bo pomagają nam sfinansować terapię Jędrka. Każda wpłata to Wasz udział w terapii Jędrka. Dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...