czwartek, 12 listopada 2009

Ludzie dobrej woli

A ja od siebie chciałam podziękować Wam piosenką Czesława Niemena. Gdy miałam lat kilkanaście wraz z moją kochaną koleżanką Kasią upajałyśmy się tą piosenką. Wtedy uderzały mnie słowa "Dziwny ten świat". Teraz mam w głowie słowa:
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim".

      Hania
3 komentarze:

  1. Regularnie czytam was,i podziawiam szczerze, nigdy nic nie pisze.. dlaczego nie wiem...pewnie jakas tam forma ograniczonej potrzeby kontaktu z otoczeniem. No ale "Dziwny.. " Niemena.. Hanys mam nadzieje ze jeszcze kiedys sobie posluchamy razem..

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasia, ja tez mam taką nadzieję, że kiedyś jeszcze spedzimy jakis taki upojny wieczor, jak 20 lat temu. I wtedy musi byc koniecznie "Dziwny" i Parada słoni:) I bigos (ale czy umiesz robic taki bigos, jak Twoja mama?????). A jak nie to strzelimy sobie kanapki z jajkiem i majonezem.

    OdpowiedzUsuń
  3. I jeszcze chcialam dodac, ze bardzo lubie, jak sie do mnie odzywacie, moi Czytelnicy. Naprawde jest mi wtedy milo, kazde slowo jest wsparciem. Pamietajcie o tym.

    OdpowiedzUsuń

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...