sobota, 23 stycznia 2010

Problem

Tak, I., słusznie zgadujesz,  nie jestem w najlepszej formie. Myślałam, że tak po prostu mi sie nie chce pisać, ale podłoże jest chyba głębsze.
A tu jeszcze się okazuje, że Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", przez którą zbieramy 1 % na terapię Jędrka, nie ma jeszcze pozwolenia na zbieranie owego 1 %, nie sa wpisani na tegoroczną listę. Na forum Fundacji wrze. W imieniu Fundacji wypowiada się tylko pracownik techniczny, że na pewno już w poniedziałek się na tej liście znajdą.  Mam duże zaufanie do Fundacji, ale ... dziwi mnie ten nieustanny brak informacji z ich strony. Obiecywanych terminów z wpłaceniem pieniędzy na subkonta dziecka w tamtym roku nie udało im się dotrzymać. Tak więc i z tym poniedziałkiem może być różnie. Zresztą nie chodzi mi o to, czy poniedziałek czy piątek, tylko nie ma żadnej pewności czy w ogóle. Normalnie można się załamać. Bo co my mamy teraz zrobić? Przepisać się do innej fundacji? Jakiej? Jak ktoś zna jakąś wiarygodną, niech, proszę, poda.
Nie, po prostu nie chcę w to wierzyć. Kilka tysięcy dzieci niepełnosprawnych (na liście jest ich ponad 9 tys.) zostałoby bez środków na leczenie, terapię? Dla nas 1% to jedyna gwarancja stabilności terapii. Nie wiem, co mam robić. Płakać? Nie dopuszczać tej myśli do siebie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...