sobota, 21 stycznia 2012

Fanfary dla Państwa glosujących

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy na nas zagłosowali w konkursie na bloga roku. Zdobyliśmy 361 głosów, a tym samym uplasowaliśmy się na 7 pozycji w naszej kategorii "Ja i moje życie". W tamtym roku pierwszy etap również zakończyliśmy na 7 pozycji zdobywając 300 głosów, a więc jak widać w tym roku walka była trudniejsza. Najważniejsze, że załapaliśmy się do pierwszej 10 a tym samym przeszliśmy do drugiego etapu. Ponadto zebraliśmy około 360 zł na pomoc dla niepełnosprawnych (zarządza tymi pieniędzmi, jak się dowiedzieliśmy, Fundacja TVN "Nie jesteś sam").
Dziękujemy Wam bardzo bardzo serdecznie. Zwłaszcza tym, co przeprowadzili całe akcje - kampanie na rzecz głosowania na Jędrkowego bloga.
Jeśli ktoś ma jeszcze ochotę zagłosować na nas w konkursie na bloga blogerów, to zapraszamy. Zasady te same.
A00666 na numer 7122
Tu można podejrzeć aktualny ranking.

Ale przede wszystkim pamiętajcie o nas, jeśli tylko możecie, rozliczając swoje podatki za rok 2011.

1% dla Jędrka 
KRS: 
0000037904 
Cel szczegółowy: 
SZUMOWSKI JĘDRZEJ 7375

5 komentarzy:

 1. Witam! Chociaż nie głosowałem to gratuluję. Myślę, że spisana historia "Deszczowego - Chłopca" będzie nadzieją dla innych rodzin.
  Ostatnio zacząłem zastanawiać się czy moja bratanica nie ma jakiś problemów związanych z autyzmem. Wprawdzie jest żywą osóbką, ale w wieku 4 lat dalej nie mówi, jak jej rówieśnicy. Może to lenistwo albo inny problem. W końcu udało mi się namówić brata, by poszli do specjalisty i dowiedzieli się, co mają robić. Julka sylabizuje słowa, które do niej mówię, ale mój niepokój jest coraz większy...

  Wiecie, mój problem wydaje się być żadnym w porównaniu z autyzmem. Tym bardziej, że ja jestem w słusznym wieku, a Wasz syn ma dopiero siedem lat.
  Dzieci są światem, który jest najważniejszy. Najcenniejszym skarbem. Żałuje, że nie mam dzieci, ale dokonałem wyboru.

  pozdrawiam Nieufny
  nieufny.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo... bardzo się cieszę z Waszego awansu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za gratulacje.

  Dziękuję za ciepłe myśli, Spinkowa mamo:)

  Wiesz, Nieufny, nie wiem, czy nasza historia jest nadzieją dla innych rodzin. Jakoś ona na razie mało optymistyczna jest. Ale mam nadzieję, że będzie lepiej, że nauczymy się być szczęśliwi pomimo wszelkich trudności.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba się pomyliłam w obliczeniach. Zakończyliśmy na 8-ej pozycji.
  Do 3 to zliczyć potrafię, ale do 10 się gubię;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A jednak to byla 7 pozycja. To w konkursie na bloga blogerow bylismy na 8 pozycji w naszej kategorii.

  OdpowiedzUsuń

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...