sobota, 18 sierpnia 2012

Rowerzysta

Jak tylko jesteśmy w domu, czas, pogoda i siły pozwalają, to Andrzej wychodzi z Jędrkiem na rower. Jędrek radzi sobie coraz lepiej. Dłuższe trasy pokonuje, z mniejszą potrzebą interwencji taty. Mąż nawet twierdzi, że Jędrkowi jeżdżenie na rowerze zaczyna sprawiać przyjemność. Mówimy o samodzielnym jeżdżeniu. Jędrek ma wciąż mały rowerek, na 4 kołach. W zasadzie już z niego wyrósł, ale o jeżdżeniu na dwóch kółkach jeszcze nie ma co marzyć. Za słaba koncentracja, równowaga itd.  Może tak rozważyć zakup 3 kołowego roweru? Jakby ktoś coś wiedział na ten temat, proszę o radę.

6 komentarzy:

 1. Mamy identyczny problem. Rozważam takie coś, ale kurczaczek, nietanie...

  Rower dwukołowy, ale duży i z amortyzowanymi kołami bocznymi:

  http://www.misiarz.pl/index.php?tresc=artgal&Wybr=36&rodzic=0&NrM=1&Poz=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki za link, ale nie widzę tam nigdzie cen..

  OdpowiedzUsuń
 3. kupilismy trojkolowca tutaj:
  http://www.rowertolek.pl/
  najmniejszy, na 24'' kolach, bez przerzutek ani zadnych dodatkowych wodotryskow. Nie jest to sprzet z wysokiej polki, ale w zupelnosci nam wystarcza, jestesmy, a zwlaszcza dziecko, bardzo zadowoleni. Cena w zasadzie nie odbiega od ceny przecietnego dwukolowca.

  OdpowiedzUsuń
 4. poprawka: kola, oczywiscie, 20''.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma cen na stronie misiarza - napisałam maila, na wymiar Elki (110 cm wzrostu) 1450 zł, samych kółek bocznych kupić nie można. Tak mi odpisali.

  OdpowiedzUsuń
 6. proszę spróbować tutaj, http://www.rowertolek.pl/

  OdpowiedzUsuń

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...