poniedziałek, 10 czerwca 2013

Piknik, bieżnia i koncert.

W sobotę był piknik rodzin dzieci z Ośrodka KTA. Uczestniczyliśmy w nim już rok temu. W tamtym roku było ciężko. Impreza odbywała się w parku dinozaurów. Były tam również atrakcje z wesołego miasteczka. To Jędrek akceptował. Wszelkie zabawy integracyjne miał głęboko w nosie. Był absolutnie nie do włączenia. To było przykre bo wszystkie inne dzieci uczestniczyły, były bardziej sterowalne. W tym roku moi chłopcy pojechali sami (ja pracowałam). Piknik był w innym miejscu. Były zabawy integracyjne, było ognisko. I Jędrek brał udział! Rzucał szyszkami do celu, skakał w worku itp itd. Aż żałuję, że tego nie widziałam.

Wczoraj był w miarę grzeczny na mszy w obcym kościele. A po mszy przyjął pięknie komunię. Nawet ukląkł. Szok. Na mszy nie dało rady, ksiądz nas nie zauważył, jak staliśmy grzecznie czekając by wytłumaczyć naszą specyfikę.
Pojechaliśmy też wczoraj do Supraśla na koncert muzyki irlandzkiej. Na skrzypcach grała znakomita artystka Podlaskiej Opery, Małgorzata Szatrawska. Było pięknie. Poczułam muzykę. Jędrka system nerwowy niestety poczuł coś innego i jeszcze przed koncertem się zbiesił i musieli wyjść.

Doszły do nas wieści z Ośrodka, że Jędrek świetnie sobie radzi na bieżni. Biega na 4, bez trzymania się. Pani terapeutka powiedziała, że takiego zawodnika jeszcze nie mieli. On ma chyba duszę sportowca. Nie wiem po kim, na pewno nie po mnie.
Jutro spotkanie w Ośrodku.

4 komentarze:

 1. Jak miło czytać, że Jędrek sobie coraz lepiej radzi. Jeszcze nie raz Was zadziwi. Bardzo się cieszę, że jest coraz lepiej, bo to taki fajny i ładny chłopczyk. Musi wyjść na prostą!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. olimpijczykiem bedzie?!
  ;)))))

  OdpowiedzUsuń
 3. BRAWO!!!!
  a my
  Zapraszamy do Nowego Sącza...na terapie jedyną w Polsce Metodą Auricula.
  szczegóły o na s na stronie
  www.swiatelkonadziei.pl

  w razie pytań,proszę dzwonić,pytać-odpowiemy na każde pytanie

  Nasza Terapia bardzo Pomaga.
  Dlatego tu piszemy.......
  Pozdrawiamy
  dacszanse@wp.pl
  602-104-498

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Chlopak robi postepy!

  OdpowiedzUsuń

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...