wtorek, 19 maja 2015

Śpiewająco

Tydzień temu to nam nie za bardzo wyszły te zajęcia muzyczne. I Jędrek i ja nie byliśmy w najlepszej formie. Ale wczoraj było fajnie. Graliśmy i śpiewaliśmy "Panie Janie panie Janie, rano wstań, rano wstań" i "Sto lat sto lat niech żyje żyje nam". Napisałam graliśmy i śpiewaliśmy bo grali i śpiewali nie tylko Gosia i Jędrek (na wspomaganiu oczywiście), ale ja też. Fajnie nam szło i byliśmy bardzo zadowoleni wszyscy. Nabrałam ochoty na keyboard w domu.
A "Sto lat" to ćwiczyliśmy nie bez okazji. Dziś Piotrek, brat Jędrka, kończy 14 lat.

3 komentarze:

  1. Piotrku! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Spełnienia marzeń!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tak z komentarzem wobec osoby tworzacej tego bloga. Piekna Polszczyzna, a na dodatek taka spontanicznosc i emocje na biezaco spisywane. Wielka sztuka, bo czasem przeciez nie mozna sie skupic zeby nazwac co sie odczuwa itd. Milo sie czyta, potwierdza nadzieje ze sa w Polsce ludzie na poziomie i ktorzy przynajmnie czytac i pisac umieja bez zarzutu, bo im zalezy na tym. Brawo kobieto! Synek mam nadzieje bedzie tez robil postepy, on tez robi co do niego nalezy, na tyle na ile sam umie i na tyle ile inni go wespra, ukierunkuja. Zycze sily i wytrwalosci. Moze recykling kreatywny to cos dla Was? Warto sprawdzac rozne tory. Trzymaj sie dziewczyno!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuje za miły, głaszczący mą próżność komentarz :-)

    OdpowiedzUsuń

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...