niedziela, 8 stycznia 2017

Wycieczka z noclegiem

Ważna rzecz mi uciekła. W grudniu Jędrek był z Ośrodkiem (swoją szkołą) na 2 dniowej wycieczce w Wólce nad Bugiem. Było to dla nas wielkie przeżycie bo po raz pierwszy nocował poza domem bez nikogo z rodziny. Wszystko było dobrze. Oboje (Jędrek i jego małpa, bez której się nie rozstaje i ostatnio nosi ją nawet do szkoły) byli grzeczni i wrócili zadowoleni.

A z innej beczki. Zastawiam się, czy Jędrek nie powinien zostać kucharzem. Jego eksperymenty kulinarne mnie powalają. Dziś np. jadł ogórki kiszone posypane pieprzem i maczane w musztardzie. Chłopak ma niestandardowy gust.

8 komentarzy:

 1. Chyba wszystkie dzieciaki mają niestandardowe upodobania kulinarne. U nas wszystko jedzą posypane cukrem, albo z ketchupem i to w zestawieniu ketchup - naleśniki, cukier - pierogi ruskie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy Jedrek lubi snieg kiedy jedrek ma ferie zimowe

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudno mi powiedzieć, czy Jędrek lubi śnieg. Nigdy nie wykazał nim zainteresowania. A ferie u nas już za tydzień.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co bedzie Jedrkiem jak slonsy szkole i jak bedzie mial lat 24

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy jedrek jest sasem altoagresywny ? Czo jedrek lubi sie bawisz w domu

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaktam jedrek spedza ferie

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam mam ogromną prośbę do mam dzieci z autyzmem, czy mogłyby pomóc mi i wypełnić ankietę. Dziękuję za poświęcony czas.

  https://www.ankietka.pl/ankieta/259513/funkcjonowanie-spoleczno-zawodowe-matek-dzieci-z-autyzmem.html

  OdpowiedzUsuń

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...