piątek, 28 grudnia 2012

1% - podziękowanie

Wstyd się przyznać, ale przeciągnęło mi się znacznie z podziękowaniem Wam za ostatni 1 %. Pieniądze są już na subkoncie Jędrka w Fundacji, już ponad miesiąc minął od ostatniej wpłaty. Miałam nadzieję, że Andrzej zrobi jakiś ładny filmik, ale trochę się przeciąga, więc na razie dziękuję Wam skromnie, tak po prostu. Z filmikiem, czy bez, wdzięczni jesteśmy bardzo za tą Waszą jakże wymierną pomoc.
Otrzymaliśmy wpłaty z następujących US: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Giżycko, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Grajewo, Hajnówka, Konin, Kraków, Legionowo, Łask, Łomża, Łódź, Maków Mazowiecki, Międzychód, Mińsk Mazowiecki, Mońki, Mysłowice, Nowa Sól, Olsztyn, Ostrów Mazowiecka, Ostrów Wielkopolski, Piaseczno, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Radziejów, Rzeszów, Sokółka, Starachowice, Stargard Szczeciński, Szczecin, Tczew, Toruń, Warszawa, Wejherowo, Wieliczka, Wolsztyn, Wołomin, Wrocław, Wysokie Mazowieckie, Wyszków, Zambrów, Zamość, Zduńska Wola, Żary. Mam nadzieję, że niczego nie pominęłam.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Tym bardziej, że w niektórych miejscowościach nikogo nie znamy, albo widzimy, że w niektórych ktoś prowadził akcję na rzecz Jędrka.
DZIĘKUJEMY !!!

2 komentarze:

  1. W tym roku też będziecie zbierali 1% dla Jędrka?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, oczywiście.

    KRS: 0000037904
    Cel szczegółowy : 7375 Szumowski Jędrzej

    OdpowiedzUsuń

Kilka słów wyjaśnienia

 Kochani Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i próby pomocy - rady itd.  Wiem, że KAŻDY piszący pomyślał o nas ciepło i chciał, jak najlepi...